Wind Hunter

Wind Hunter to firma powstała na bazie doświadczenia instruktorskiego. Lata szkoleń, nauki i edukacji żeglarskiej pozwoliły stworzyć optymalny system nauki żeglarstwa pod kątem oszczędności czasu, dynamiki szkolenia, jak i praktycznego podejścia do tego wspaniałego sportu. Wszystkie osoby szkolące w firmie, są doświadczonymi instruktorami żeglarstwa, a każde szkolenie odpowiada normom i wytycznym określonym przez Ministra Sportu i Turystyki w najnowszym rozporządzeniu.

 Za co jesteśmy chwaleni?

Za Praktyczne podejście do nauki – uczymy pływać, a nie tylko zdawać egzaminy.

Program opracowaliśmy tak, by przygotował Was do samodzielnego prowadzenia jachtów żaglowych i motorowych. Pragniemy by każdy kto skończył nasze szkolenie nie tylko mógł pochwalić się patentem, uprawnieniami ale faktycznymi umiejętnościami nabytymi na naszych kursach. Dbamy o szczegóły i nie jesteśmy fabryką patentów.
Część teoretyczną ograniczyliśmy do najbardziej wymagających zagadnień, resztę pozostawiając do nauki indywidualnej, pragnąc by najwięcej czasu na szkoleniu poświęcone zostało na nabywanie praktycznych umiejętności. Nie oznacza to jednak, że zostajecie z nauką sami – o nie. Uczestnicy kursu otrzymują dostęp do materiałów multimedialnych, wykładów, zdjęć i teorii manewrów na naszej stronie. Otrzymują też nasze podręczniki w formacie PDF oraz szereg pomocy typu knagi czy liny do nauki węzłów.

Po akwenie na którym żeglujemy pływa tramwaj wodny, zagląda wielu wędkarzy a młodzież uczy się windsurfingu, jeżeli nauczymy się żeglować na tak wymagającej wodzie, nic nas później nie zaskoczy. Żeglujemy nie tylko po wodach Martwej Wisły – zaglądamy często na Motławę i Wisłę Śmiałą, a jachty na których uczymy się żeglować to jednostki kabinowe, takie na jakich przeprowadzane są egzaminy na odpowiednie stopnie i takie, jakie w późniejszej karierze żeglarskiej przyjdzie Wam czarterować. Na szkoleniach opowiadamy dużo o wariantach z jakimi możecie spotkać się w późniejszej praktyce, tak by przygotować Was na każdą ewentualność!

Kameralna, rodzinna atmosfera i rozbudowana oferta dla absolwentów

Jeżeli liczysz na żeglowanie z siedmioma innymi kursantami na łodzi i sterowanie zaledwie kilkanaście minut podczas całego dnia szkolenia to źle trafiłeś. Na nasze kursy nie przyjmujemy (niezależnie od rodzaju kursu) więcej niż 5 osób, a najczęściej 4. Każdemu poświęcona zostanie odpowiednia ilość czasu na szlifowanie umiejętności i wypracowanie prawidłowych nawyków. U nas każdy się “nasteruje”.
Oprócz tego bardzo dbamy o kontakt z Wami i nieustannie pracujemy nad ofertą dla absolwentów. Nie licząc licznych ognisk, otwarć i pożegnań sezonu wodniackiego, czy wyjść na szanty do tawern, proponujemy Wam starty w regatach, paradach i świętach wodniackich w Gdańsku, coroczne regaty o puchar WIND HUNTERA dla absolwentów kursów, rejsy na ciepłych morzach w Grecji i Chorwacji (choć nie tylko) a dla najmłodszych obozy żeglarskie na Mazurach. Wspomniałem o koleżeńskim czarterze naszych łodzi?as na każdą ewentualność!

Szkolenia w Gdańsku

Nasze kursy to jedyne szkolenia na patenty odbywające się faktycznie w Gdańsku. Wychodząc na przeciw każdemu kto nie chce dojeżdżać na kurs do Górek Zachodnich, Gdyni czy w okolice Sobieszewa skierowaliśmy nasz sprzęt najbliżej centrum Gdańska jak to możliwe. W odległości kilku kilometrów od Dworca Głównego wsiadacie na jacht i żeglujecie a Górki Zachodnie? Zawsze możemy tam popłynąć! Podczas kursów odwiedzamy marinę w Gdańsku, przepływamy pod żurawiem – poznajmy gdańsk z nieco innej perspektywy.
Jeżeli nie jesteś z Trójamiasta lub okolic, nic straconego – możesz nocować na jachcie w porcie! Wiele grup odwiedza nas w lato korzystając z możliwości jakie dają porty i jachty kabinowe. Jest w nich wszystko czego potrzeba, by spokonie spędzić noc i wyspać się przed kolejnymi zajęciami.

Zapraszamy na kursy – sternik motorowodny, na patent żeglarski

Kadra profesjonalistów i pasjonatów

Stała kadra WIND HUNTER’a składa się wyłącznie z osób posiadających uprawnienia instruktorskie PZŻ. Przez lata uprawiania sportów wodnych na wodach Polski i Europy poznaliśmy zastępy ludzi spełniających oczekiwania nie tylko nasze, ale i Ministerstwa Sportu i Turystyki, oraz co najważniejsze – Wasze. Aktywnie korzystamy z ich pomocy, wiedzy i sugestii aby stale usprawniać nasze kursy, nieustannie też monitorujemy, rozwijamy i motywujemy naszą kadrę, bez której nie mielibyśmy dziś tylu zadowolonych i żeglujących absolwentów.

KONTAKT

Ul. Miszewskiego 17/306 Gdańsk

 

605 339 231

 

biuro@wind-hunter.pl

 

ZALOGUJ SIĘ