WEEKENDOWE REJSY STAŻOWE

Wychodząc naprzeciw żeglarzom (i nie tylko), którzy chcieliby stawiać pierwsze kroki na jachtach morskich na rejsach po słonych wodach, organizujemy weekendowe rejsy po Zatoce Gdańskiej.

Na pokładzie stawiamy się w piątek popołudniu lub wieczorem – po pracy i wypływamy na morze! Żeglujemy sobotę, kolejną noc i niedzielę… oczywiście z przerwami! Gdzie dopłyniemy? Hel, Gdynia, Puck, Władysławowo? Tam, gdzie wiatr nas poniesie. Do załogi nie przyjmujemy więcej niż 3 osoby – po pierwsze dlatego, że jacht nie jest na tyle pojemny, by zmieścić więcej załogantów, a po drugie dlatego, by każdy z takiego rejsu wyniósł tak dużo, jak to tylko możliwe.

Żeglując, nauczymy się podstaw nawigacji, obsługi urządzeń nawigacyjnych i map morskich. Dowiemy się co to są nabieżniki, jak rozróżniać światła nawigacyjne, poczujemy większe fale i dowiemy się jak żeglować jachtem balastowym.
Każdy rejs prowadzi wykwalifikowany skipper, który chętnie podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami, a na koniec rejsu wystawi odpowiednią opinię, potrzebną do uzyskania kolejnych stopni PZŻ.

Kiedy żeglujemy?
W każdy weekend 2020 od 17.04 do 29.10.2020

Koszt rejsu:
400 zł: miejsce na jachcie, kapitan
100 zł: zrzutka na miejscu do kasy jachtowej na wyżywienie, opłaty portowe, paliwo do jachtu. Niewydane pieniądze ze zrzutki wracają do uczestników.
Obowiązują zniżki: grupowa (rodzinna).

* Rejsy nie odbywają się, jeżeli zgłosi się mniej niż dwóch uczestników
do tygodnia przed rozpoczęciem rejsu. 

Pytania? Tradycyjnie: biuro@wind-hunter.pl

Call Now Button