STERNIK MOTOROWODNY

Staramy się abyście byli z nas zadowoleni, dlatego jesteśmy tak elastyczni. Wyszliśmy z ram sztywno ustalonych terminów kursów. U nas każdy pływa kiedy chce, uczy się kiedy chce i przechodzi egzamin… zgadza się – kiedy chce!

Nauka praktyki:

Wyznaczone godziny zajęć? Instruktor z podzielnością uwagi na 5 załogantów? Nie u nas. Zajęcia praktyczne odbywają się indywidualnie. Oznacza to, że na łodzi jesteś sam na sam z instruktorem*. Zadzwoń, umów się na odpowiadające Ci godziny i wypływaj swoje w dowolnym dniu tygodnia, o dowolnej porze.**

* Jeżeli zapisaliście się na kurs wspólnie – możecie pływać wspólnie – żaden kłopot!
** Jeżeli tylko nasz sprzęt będzie dostępny w tym terminie,

Nauka teorii:

Zapisując się na kurs sternika motorowodnego otrzymujesz dostęp do naszej platformy e-learningowej na stronie. Podczas nauki masz możliwość rozwiązywania przykładowych testów egzaminacyjnych, pobrania materiałów w formacie PDF przygotowanych do druku – słowem: masz możliwość samodzielnej nauki większości zagadnień w domu. Jeżeli jednak nadal coś jest nie jasne, masz jakieś pytania, rozwiejemy je na dowolnej wybranej przez Ciebie sesji teoretycznej. Zbieramy się w ośrodku z instruktorem – to doświadczony sternik motorowodny, który rozłoży na czynniki pierwsze wszystkie niewiadome, a gdy takich zabraknie instruktor zamieni się w doradcę i opowie Ci o praktycznej stronie pływania, jakie ma doświadczenia, na co powinieneś uważać, a czego nie nauczy Cię żadna książka – zatrudniamy fachowców a nasz kurs ma być satysfakcjonujący dla Ciebie!

Egzamin:

Wypływałeś swoje i uczestniczyłeś w zajęciach teoretycznych – przystąp do egzaminu. Egzaminy organizujemy co niedzielę na tym samym jachcie na którym uczyłeś się manewrów i w tej samej sali na której uczyłeś się teorii. Nic prostszego!

Wariant weekendowy:        

Zajęcia praktyczne przeplatane z teoretycznymi w sobotę w grupach maksymalnie 4 osobowych, w niedzielę egzamin. Jeden weekend, szybko i na temat a co najważniejsze: bezpiecznie i efektywnie.

Cena 450 PLN obejmuje:

  • Kurs praktyczny o dowolnym umówionym terminie (jeżeli jest dostępny)
  • Stały dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Stały kontakt z instruktorem – jesteśmy do dyspozycji nawet poza godzinami Twojego szkolenia.
    W razie wątpliwości umów się, przyjedź i je rozwiej!

Dodatkowe korzyści:        

  • Zniżki na czartery naszych jachtów po zdaniu egzaminu

Cena nie obejmuje:

  • Opłaty egzaminacyjnej wg. Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki „w sprawie uprawiania turystyki wodnej” w kwocie 250 zł – normalna oraz 125 zł ulgowa.
  • Wyżywienia, sanitariatów i kosztów rejsów kilkudniowych, podczas których odwiedzono inne porty niż macierzysty.

STERNIK MOTOROWODNY może prowadzić jachty motorowe:
1) po wodach śródlądowych;
2) o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

KONTAKT

+48 889 651 238

biuro@wind-hunter.pl

Logo Wind Hunter

Jak przetwarzamy Twoje dane? czytaj tutaj.

Call Now Button