PROMOCJE

POZNAJ SMAK ŻEGLARSTWA

Nie wiesz, czy żeglarstwo jest dla Ciebie? Może chcesz żeglować, ale nie nie koniecznie od razu brać udział w szkoleniu na patent? Mamy propozycję: Zapisz się na nasz rejs próbny w jedno popołudnie (po 16), a zabierzemy Cię na kilkugodzinne żeglowanie po wodach Gdańska. Rejs próbny kosztuje 50 zł, a poznasz na nim co to żagle, zobaczysz jak wykonuje się zwroty i na czym to wszystko polega. Jeżeli uznasz, że żeglowanie to coś dla Ciebie i zechcesz zapisać się na któryś z naszych kursów, obniżymy jego koszt o 50 zł, a ty… będziesz do przodu o jeden dzień żeglowania!

RODZINNA PROMOCJA NA KURS ŻEGLARSKI

Porwij swoją rodzinę i zapiszcie się razem na jeden z naszych kursów żeglarskich, by dostać zniżkę! Jeżeli nie chcesz żeglować sam, weź ze sobą żonę (albo męża), razem otrzymacie rabat w wysokości 100 zł na wasze szkolenie. Każda kolejna osoba z Waszej rodziny, którą zabierzecie na maksymalnie pięcioosobowy kurs, zapłaci50 zł mniej. Mama, tata, dzieciaki* i … dziadek? razem oszczędzacie 250 zł, a wszyscy zdobywacie patenty! Zniżka obowiązuje też na różnych kursach. Ty na weekendowy, żona na intensywny, a dziadek? Może na kurs na Mazurach?

*Warunkiem przystąpienia do egzaminu na patent żeglarza jachtowego jest ukończenie 14 roku życia.

OPIEKA INSTRUKTORSKA PO SZKOLENIU

Dla osób, które ukończyły szkolenie, pomyślnie przeszły egzamin żeglarski, ale nadal nie są pewne swoich możliwości, lub obawiają się, że czegoś mogły nie zapamiętać jak należy, mamy możliwość uczestnictwa w praktycznym pływaniu doszkalającym. Umów się z nami i popłyń raz jeszcze z instruktorem, by wszystko sobie przypomnieć, lub po prostu przyjedź do nas i rozwiej wszystkie wątpliwości związane z samodzielnym prowadzeniem jachtów.

Pomożemy każdemu absolwentowi (i nie tylko), który szuka jachtu do wyczarterowania gdzieś w Polsce, nie do końca pamięta jak zawiązać konkretny węzełek, czy wykonać manewr, lub chciałby się skonsultować w dowolnych kwestiach związanych z żeglarstwem. Służymy wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w całej Polsce, szczególnie tym, którzy nam zaufali i ukończyli nasze szkolenia.

10 % DLA DOBRYCH DUSZ

Jedna z promocji, nie wymagająca wiele tłumaczenia. Masz legitymację krwiodawcy? Masz 10% tańszy kurs w WIND HUNTERZE.

KONTAKT

Ul. Miszewskiego 17/306 Gdańsk

 

605 339 231

 

biuro@wind-hunter.pl

 

ZALOGUJ SIĘ