Wind Hunter to firma istniejąca na rynku już ładnych kilka lat. Staramy się odpowiadać na Wasze potrzeby żeglarskie tak jak tylko umiemy. I tak po pierwszych szkoleniach żeglarskich w Gdańsku w 2016 roku pojawiła się potrzeba waszego wyjścia poza śródlądzie i spróbowania swoich sił w żeglarstwie morskim. Patent żeglarza już mam… co dalej? Pytaliście o Chorwację, o Grecję i o Bałtyk, a my robiliśmy rejsy zgodnie z waszymi propozycjami.
Pamiętam jak któregoś roku po rejsie majówkowym w Chorwacji powiedziałem: “Eeee, jednak za zimno tutaj jeszcze, w przyszłym roku jedziemy do Grecji, bardziej na południe!”, a cała załoga zawtórowała pozytywnym: “Jaaaaaa, jedziemy z Wami!”.
Nie pamiętam czy to wtedy, w Grecji, czy przy okazji innego rejsu poznaliśmy Panią Magdę. Możecie sobie pomyśleć, że to jakiś sponsorowany wpis, czy coś… nic z tych rzeczy – wszystko zgodnie ze stanem faktycznym i od serca.

Filmik poniżej, a wracając do tematu – nie, nie jest sponsorowany. Organizujemy kursy żeglarskie, głównie w Gdańsku a nie sprzedajemy reklamy. Po prostu jeżeli ktoś robi coś dobrze, to należy go pochwalić! 🙂 Całujemy gorąco Pani Magdo!

Czarter jachtów

 

Call Now Button