KURS WIECZOROWY

Kursy te kierujemy do osób nie mogących sobie pozwolić na codzienne zajęcia w ciągu dnia w ramach kursów intensywnych, ani na szkolenia weekendowe. Kiedy więc uczymy się żeglować? Cieplejsze miesiące (maj, czerwiec i lipiec) pozwalają nam długo cieszyć się słońcem, a więc po godzinach regualrnych kursów … no i po pracy, uruchamiamy specjalne szkolenia wieczorowe. 

Po pracy przyjedź do portu i wsiadaj na jacht. Grupy przeważnie zbierają się w godzinach 16 – 17 i spędzają na wodzie co najmniej 4 godziny do zachodu słońca, a czasami nawet nieco dłużej. Wielu z absolwentów tych kursów traktowało te szkolenia jako relaks i bardzo dobrą odskocznię po długich godzinach pracy. 

Patent żeglarza jachtowego uprawnia do:

prowadzenie jachtów żaglowych (które mogą być wyposażone w pomocniczy napęd mechaniczny) po wodach śródlądowych,
prowadzenie jachtów żaglowych (które mogą być wyposażone w pomocniczy napęd mechaniczny) o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Cena 850 PLN obejmuje: 
– Kurs praktyczny, 
– Dostęp do materiałów szkoleniowych na stronie oraz pomocy do nauki samodzielnej w domu 
– Stały kontakt z instruktorem – jesteśmy do dyspozycji nawet poza godzinami Twojego szkolenia. W razie wątpliwości umów się, przyjedź i je rozwiej!

Dodatkowe korzyści: 
Zniżki na czartery naszych jachtów po zdaniu egzaminu 
Opieka instruktorska po szkoleniu (Patrz promocje) 

Cena nie obejmuje:
Opłaty egzaminacyjnej wg. Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki “w sprawie uprawiania turystyki wodnej” w kwocie 250 PLN – normalna oraz 125 PLN ulgowa.
Opłaty za wydanie patentu, odpowiednio: 50 i 25 PLN
Wyżywienia na kursie (we własnym zakresie).

TERMINY:
14 – 25 maja
4 – 15 czerwca
18 – 29 czewca
2 – 13 lipca
16 – 27 lipca
30 lipca – 10 sierpnia 

ILOŚĆ MIEJSC: 
Na każdy kurs wieczorowy przyjmujemy jedynie 4 kursantów. Grupy więc są kameralne a każdy “wypływa” wtedy odpowiednią ilość czasu by odpowiednio przygotować się do egzmainu. Egzamin tradycyjnie ostatniego dnia kursu. 

KONTAKT

Ul. Miszewskiego 17/306 Gdańsk

 

605 339 231

 

biuro@wind-hunter.pl

 

ZALOGUJ SIĘ