Kurs żeglarski na Mazurach

Kurs żeglarski na patent żeglarza jachtowego w formie wypoczynku na Mazurach. Niezależnie, czy zechcesz popłynąć sam, czy z rodziną lub przyjaciółmi. Żeglujemy po pięknym pojezierzu, poznając je na wskroś i codziennie nocując w innym miejscu. Imprezowe Mikołajki, szantowy Sztynort, cichy Ryn, zatoki, bindugi, lasy i przyroda na bardziej i mniej uczęszczanych akwenach szlaku zauroczy każdego. Nas Mazury zauroczyły przeszło 15 lat temu, chętnie pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca i zabierzemy Was na najpyszniejszą mazurską rybkę! A po wakacjach? Patent żeglarski w kieszeni!

Żeglując przez Mazury na jachcie podczas tygodniowego rejsu niezwykle wydajnie spędzacie czas, w końcu trafiliście do samego centrum żeglarskiego świata, gdzie wszystko co was otacza nierozerwalnie łączy się z tym sportem. Tego rodzaju szkolenie jest niezwykle efektywne, gdyż przygotowuje bezpośrednio do prowadzenia jachtów kabinowych po Mazurach lecz i innych wodach śródlądowych. Jest też wspaniałą przygodą i wypoczynkiem dla nie przechodzących szkolenia członków załogi.

Na koszt rejsu szkoleniowego na Mazurach, nie wpływa ilość osób w załodze (5-6 osób)

Cena za kurs, któą dzielicie na członków załogi obejmuje:

  • Kurs żeglarski
  • Opieka sternika – instruktora
  • Miejsce na jachcie *

*Jachty wyposażone są w koje i materace do spania, jaskółki i bakisty (półki i szafki) do przechowywania rzeczy oraz wyżywienia na czas trwania rejsu. Na każdym jachcie znajduje się kuchenka gazowa i wyposażenie kuchenne.

Cena nie obejmuje:

  • Opłaty egzaminacyjnej wg. Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki “w sprawie uprawiania turystyki wodnej” w kwocie 250 zł – normalna oraz 125 zł ulgowa.
  • Wyżywienia, sanitariatów i kosztów własnych.*
  • Dojazdu i opłat parkingowych **

* Tak już jest na Mazurach, że w portach i przystaniach za ubikacje i prysznice często trzeba płacić. Średnia cena WC to ok 2 PLN, prysznica 10 PLN. Zwyczajem jest, że załoga żywi sternika, instruktora. W praktyce wygląda to tak, że sternik nie opłaca wyżywienia, jakie kupujemy w sklepie i zabieramy ze sobą na rejs. Załoga sama decyduje co, w jakiej ilości i o jakiej porze spożywa.

** Pomagamy w organizacji dojazdu i odpowiedniego miejsca parkingowego.

Cena zależna jest od terminu i wielkości jachtu, waha się w przedziale 2000 – 4000 PLN, choć może być wyższa w przypadku dłuższych wakacji na najnowoczesniejszych i największych jednostkach, a niższa jeżeli zdecydujemy się na rejs na mniejszej jednostce.
Pamiętaj że to nie jest cena za osobę, a za cały kurs!

Tutaj wszystko opiera się na rozmowie – nie wachaj się więc i zadzwoń!
Ahoj!

KONTAKT

Ul. Miszewskiego 17/306 Gdańsk

 

605 339 231

 

biuro@wind-hunter.pl

 

ZALOGUJ SIĘ