Indywidualny, dopasowany kurs żeglarski

Na bazie naszych doświadczeń wychodzimy do Was z nowym modelem indywidualnych szkoleń żeglarskich. Kurs jest dopasowany do waszych potrzeb. To Wy wybieracie kiedy chcecie żeglować i ile czasu potrzebuje na naukę żeglarstwa. Szkolenie może trwać zarówno tydzień jak i dłużej w przypadku długich przerw pomiędzy sesjami szkoleniowymi. Propozycja jest również dedykowana do większej ilości osób. Jeśli pragniecie, nauczyć się żeglować w większym gronie, możecie liczyć na atrakcyjniejszą cenę (patrz tabela niżej). Szkolenie grupowe szczególnie polecamy osobom planującym wspólne żeglowanie w przyszłości, czy to po Mazurach, czy Kaszubach, a może na morzu?

Wybierz dzień i odpowiedające Ci godziny, a my zrobimy resztę. W ten sposób umów się na żeglowanie tyle razy by przygotować się do egzaminu, który również umuwimy na pasujący Ci termin. Zwróć uwagę, że im Was więcej, tym mniej czasu każdy spędza za sterem podczas żeglowania, dlatego wydłużamy wtedy czas trwania kursu, tak, by każdy opanował wszystkie manewry. 

    Ilość osób na kursie          godziny do wypływania na kursie      Cena kursu / osobę     
1 40 1350 PLN
2 40 1000 PLN
3 48 950 PLN
4 52 900 PLN
5 60 850 PLN

Patent żeglarza jachtowego uprawnia do:

 • prowadzenie jachtów żaglowych (które mogą być wyposażone w pomocniczy napęd mechaniczny) po wodach śródlądowych,
 • prowadzenie jachtów żaglowych (które mogą być wyposażone w pomocniczy napęd mechaniczny) o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Cena obejmuje:                     

 • Kurs praktyczny + teoretyczny
 • Minimum 40 h szkolenia z instruktorem                   
 • Stały dostęp do materiałów szkoleniowych                     
 • Stały kontakt z instruktorem – jesteśmy do dyspozycji nawet poza godzinami Twojego szkolenia. W razie wątpliwości umów się, przyjedź i je rozwiej!
 • 40 godzin nie wystarczyło? Nie czujesz się jeszcze wystarczająco pewnie by podejść do egzaminu? Żegluj dalej – nieodpłatnie, tak długo, aż będziesz gotów na egzamin.
Dodatkowe korzyści:                       
 • Zniżki na czartery naszych jachtów
  po zdaniu egzaminu                      
 • Dożywotnia opieka instruktorska po szkoleniu  (Patrz promocje)

Cena nie obejmuje:

 • Opłaty egzaminacyjnej wg. Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki “w sprawie uprawiania turystyki wodnej” w kwocie 250 PLN – normalna oraz 125 PLN ulgowa.
 • Kosztów wydania patentu odpowiednio 50 i 25 PLN
 • Wyżywienia, sanitariatów i kosztów indywidualnych, podczas których odwiedzono inne porty niż macierzysty.

Po prostu zadzwoń, napisz e-mail lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie. My dopasujemy do Ciebie terminy, jacht i instruktora. 
W kameralnej atmosferze, indywidualnie lub z przyjaciółmi, wprost pojmiesz o co w tym wszystkim chodzi i jak zabrać się za samodzielne żeglowanie (co wcale nie oznacza, że samotne).

KONTAKT

Ul. Miszewskiego 17/306 Gdańsk

 

605 339 231

 

biuro@wind-hunter.pl

 

ZALOGUJ SIĘ