Intensywny kurs żeglarski

Chcesz lepiej poznać żeglarstwo? Żeglowałeś już, ale nie masz pewności czy bezpiecznie pożeglujesz samodzielnie? Może wraz ze swoją paczką planujecie poznać coś nowego w szybkim tempie?

Intensywne szkolenie żeglarskie to szkolenie trwające tydzień. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 rano do późnego popołudnia. Żeglujemy intensywnie: uczymy się zwrotów, podejść i odpowiadamy sobie na pytania co może nas zaskoczyć podczas samodzielnego prowadzenia jachtów? Instruktorzy odpowiadają na pytania, które rodzą się podczas samodzielnej nauki teorii, gdyż na taką przewidziano wieczory i popołudnia, czyli jedyny czas w tygodniu w którym nie żeglujemy. Egzamin przechodzimy w piątek wieczorem bądź w niedzielę.

Bez paniki! Choć przed przystąpieniem do kursu zalecane jest już jakieś doświadczenie, to Intensywny kurs żeglarski – dla wielu z naszych klientów był pierwszym starciem z wodą i wiatrem, a nauczył ich bezpiecznie żeglować nie tylko na egzaminie. W nauce teorii służymy pomocą udostępniając materiały z przedmiotów objętych wymaganiami Ministerstwa Sportu i Turystyki, ale i wiele innych pozwalających sprawniej przyswoić zagadnienia związane z żeglarstwem oraz, co najważniejsze, bezpieczniej żeglować.

Patent żeglarza jachtowego uprawnia do:

 • prowadzenie jachtów żaglowych (które mogą być wyposażone w pomocniczy napęd mechaniczny) po wodach śródlądowych,
 • prowadzenie jachtów żaglowych (które mogą być wyposażone w pomocniczy napęd mechaniczny) o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.
Cena 850 PLN obejmuje:
 • Kurs praktyczny,
 • Stały dostęp do materiałów szkoleniowych
 • Możliwość spania na jachcie
 • Stały kontakt z instruktorem – jesteśmy do dyspozycji nawet poza godzinami Twojego szkolenia. W razie wątpliwości umów się, przyjedź i je rozwiej!
   Dodatkowe korzyści:        
 • Zniżki na czartery naszych jachtów
  po zdaniu egzaminu
 • Dożywotnia opieka instruktorska po szkoleniu  (Patrz prmocje)

   Cena nie obejmuje:

 • Opłaty egzaminacyjnej wg. Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki “w sprawie uprawiania turystyki wodnej” w kwocie 250 zł – normalna oraz 125 zł ulgowa.
 • Wyżywienia, sanitariatów i kosztów rejsów kilkudniowych, podczas których odwiedzono inne porty niż macierzysty.

  Terminy najbliższych kursów intensywnych 2018*:

23 – 27     Lipca

10 – 14     Września
17 – 21     Września
24 – 28     Września

*jeżeli interesuje Was jakikolwiek inny termin, a jesteście grupą minimum … dwuosobową – piszcie lub dzwońcie. Zorganizujemy kurs intensywny specjalnie dla Was.
** Jesteś sam a powyższe terminy nie są dla Ciebie dostępne? Też zadzwoń! Jest duża szansa, że zbierzemy grupę i zorganizujemy dodatkowy kurs.

Nie jesteś z Trójmiasta, bądź jego okolic? Spoko! Możesz zostać u nas i nocować na jachcie. Port w którym odbywają się szkolenia, to port z pełnym węzłem sanitarnym, są tu prysznice, ubikacje, pralnia i suszarnia o wysokim standardzie. Port jest monitorowany 24h / dobę i zawsze pozostaje tu czujna ochrona. Na jachcie znajduje się kuchenka gazowa, wygodne koje do spania i obszerne bakisty i jaskółki na prowiant, odzież i inne rzeczy osobiste! Cena kursu dla osób nocujących na jachcie pozostaje NIE ZMIENIONA.

A może zainteresował Cię kurs sternik motorowodny lub chciałbyś zdobyć patent żeglarski

KONTAKT

Ul. Miszewskiego 17/306 Gdańsk

 

605 339 231

 

biuro@wind-hunter.pl

 

ZALOGUJ SIĘ