Bałtyk to piękne, kapryśne morze najbliżej Nas. Znakomity akwen do żeglowania i szkolenia z bogatą historią. Znajdziecie tu piękne widoki, ciekawe miejsca i niezapomniane smaki oraz dużo, dużo dobrego żeglowania!

Żeglujemy dość dużym jachtem, Bavaria 46,wygodnym, bezpiecznym, dobrze wyposażonym. Z ogrzewaniem, prysznicem z ciepłą wodą, elektroniką i mapami. Jacht przygotowany do żeglugi morskiej po Bałtyku i okolicach. Takim właśnie jachtem popłyniemy dokąd nam pogoda i czas pozwolą. Mamy tydzień i kilka możliwych tras do wyboru. Którą z nich popłyniemy? Zależeć to będzie od warunków i decyzji kapitana. Wszystkie za to zaczynają się i kończą w Gdańsku, więc problemu z dojazdem i zaopatrzeniem mieć nie będziemy!

Rejs powinien dać około 80-100 godzin stażu na JSM, prowadzi kapitan Stach, którego większości nie trzeba przedstawiać. Odwiedził na samym Bałtyku ponad 40 portów i ma za sobą już tysiące mil.

Przykłady tras naszego rejsu:

1. Za miedzą: Trójmiasto, Hel, Władysławowo, Ronnehamn Liepaja, Kłajpeda,Trójmiasto. 450 Nm, trasa mimo kaprysów pogody możliwa w zasadzie zawsze do zrealizowania. Zawsze piękna Gotlandia, gościna u naszych sąsiadów – Litwinów, Władysławowo jako dobry punkt zaopatrzeniowy, Hel z tawerną „Morgan” nie wymagający reklamy.

2. Wędzony śledź i krówki: Przy sprzyjających wiatrach – Bornholm 450 Nm. a na nim kilka portów do odwiedzenia. Niezwykle urokliwe Christiansøe, może przy dobrych wiatrach coś w Szwecji. Powrót po Polskim wybrzeżu. Jeśli wystarczy czasu może być Kołobrzeg, Ustka, Władysławowo, Hel.

3. Pierwsza Unia Europejska: Karlskrona, Kalmar, może przejście Kalmarsundem i wokół Olandii 600 Nm. Jeżeli Neptun pozwoli i ładnie powieje – jak najbardziej do zrobienia!

Jak widzicie opcji jest wiele, bo to przecież nie wszystko co Bałtyk w zasięgu tygodniowego rejsu ma nam do zaoferowania! Tak, czy inaczej zapraszamy wszystkich którzy chcą poznać lub powrócić na nasze piękne i tajemnicze morze.

KONKRETY:

Termin: 11 – 18 czerwca 2022
Koszt rejsu: 1990 PLN
Zrzutka do kasy jachtowej rozliczana po rejsie: 550 PLN
Trasa: Gdańsk – Gdańsk
Jacht: Nowoczesna i wygodna Bavaria 46 Cruiser
KONTAKT: 730 505 275, biuro@wind-hunter.pl

ZAPRASZAMY!

Call Now Button