Wind Hunter to firma powstała na bazie doświadczenia instruktorskiego. Lata szkoleń, nauki i edukacji żeglarskiej pozwoliły stworzyć optymalny system nauki żeglarstwa pod kątem oszczędności czasu, dynamiki szkolenia, jak i praktycznego podejścia do tego wspaniałego sportu. Wszystkie osoby szkolące w firmie, są doświadczonymi instruktorami żeglarstwa, a każde szkolenie odpowiada normom i wytycznym określonym przez Ministra Sportu i Turystyki w najnowszym rozporządzeniu.

   Co nas wyróżnia? Praktyczne podejście i miłość do nauki żeglowania. Szkolenie przeprowadzane jest w kameralnej atmosferze, każdemu staramy się zaszczepić bakcyla łowcy wiatru (o ile jeszcze takiego nie ma) i każdego przystosujemy nie tylko do egzaminu, ale, co ważniejsze, samodzielnego prowadzenia jachtów żaglowych. 

   Szkolenia w Gdańsku prowadzimy w porcie MOSiR na Stogach, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Gdańska. Port "Przystań Tamka", bo tak się nazywa, jest zadbanym i czystym miejscem w którym żeglarze znajdują wszystko czego im potrzeba. Całodobową ochronę, strzeżony parking, monitoring, pełny węzeł sanitarny wraz z prysznicami, pralnią i suszarnią. W porcie znajdują się też sale wykładowe w których przeprowadzamy egzaminy i szkolenia teoretyczne. Dopływa tutaj tramwaj wodny, zagląda wielu wędkarzy a młodzież uczy się windsurfingu, jeżeli nauczymy się żeglować na tak wymagającym akwenie, nic nas później nie zaskoczy. Żeglujemy nie tylko po wodach Martwej Wisły - zaglądamy często na Motławę i Wisłę Śmiałą, skąd wypływamy na Zatokę Gdańską.

   Jachty na których uczymy się żeglować to jednostki kabinowe, takie na jakich przeprowadzane są egzaminy na odpowiednie stopnie i takie, jakie w późniejszej karierze żeglarskiej przyjdzie Wam czarterować. Na szkoleniach opowiadmy dużo o wariantach z jakimi możecie spotkać się w późniejszej praktyce, tak by przygotować Was na każdą ewentualność!

   Każdy znajdzie u nas coś dla siebie i każdy nauczy się żeglować. Jeżeli nic z działu oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu napisz do nas lub zadzwoń - na pewno zaproponujemy Ci coś co spełni Twoje oczekiwania.

Witamy na pokładzie, 

Mieszko Charytoniuk

   

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account