Chorwacja!

Chorwacja to kraj o wielu obliczach. Tym razem wybieramy się na jej skrajnie południową część, a rejs zaczniemy w najpiękniejszym mieście w tym kraju - w Dubrovniku. Niezwykłe ulice, budynki i klimat sprzyjają niezapomnianej przygodzie. Z portu wypływamy w stronę Czarnogóry by odwiedzić Zatokę Kotorską - wcięty w ląd malowniczy zakątek Czarnogóry. Poza codziennym żeglowaniem, opalaniem i nurkowaniem, zwiedzamy piękne miasta, do których zapłyniemy - między innymi Kotor i Perast, które pisane są na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, planujemy też odwiedzić Korculę, przez wielu uznawaną za najpiękniejszą wyspę Chorwacji.
Rejs jest "one way" Dubrovnik - Kotor, Kotor - Dubrovnik. Mista oddalone są od siebie o ok. 90 km, więc nawet zostawiając samochód w Dubrovniku, bez przeszkód odbierzemy go po rejsie.

 

16-23.09.2017 CHORWACJA - KOTOR   

23-30.09.2017 KOTOR - CHORWACJA   

Jacht: żaglowy, slup

Trasa: Dubrovnik - Kotor, Kotor - Dubrovnik

Dojazd rejs 1: Samochodem do Chorwacji, gdzie w porcie rozpoczęcia rejsu można zostawić samochód, a po rejsie powrót busem do tego portu z Kotoru. Można też pojechać samochodem do Kotoru, tam go zostawić, a na miejsce rozpoczęcia rejsu udać się busem.
Dojazd rejs 2: przed rejsem samochodem do Chorwacji (port zakończenia rejsu) i busem do Kotoru skąd zaczynamy rejs, lub samochodem do Kotoru, a po rejsie busem z Chorwacji do Kotoru po samochód.

CENA REJSU: 1800 PLN

W Cenie:

- miejsce na jachcie
- opłaty portowe
- jedzenie (3 posiłki na jachcie, przygotowywane siłami załogi)
- paliwo do jachtu
- skipper

Poza ceną:
- dojazd na i z rejsu

kornaty rejs chorwacja

kornaty rejs chorwacja

skradin noca rejs chorwacja

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account