Niezależnie od tego, czy to Twoje pierwsze zetknięcie z żeglarstwem, czy jesteś już żeglarzem i chcesz sprawdzić się na morzu, nabrać doświadczenia jako sternik w nawigacji i manewrach portowych - w naszej załodze zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce. Żeglujemy w różnych miejscach, o różnych porach i na róznych jachtach. Głodni świata wyszukujemy ciekawe trasy i oferty jachtów, po czym zapraszamy Was do wspólnej przygody.

Ogólnie:

- Cena najczęściej obejmuje wszystkie wydatki WŁĄCZNIE z opłatami portowymi, zrzutką na jedzenie, paliwo itd - żadnych ukrytych kosztów, po prostu rozliczamy wszystko na raz, żeby Tobie i nam było łatwiej.
- Cena nie obejmuje dolotów na i z miejsca rozpoczęcia rejsu, choć w znalezieniu takiego połączenia pomagamy, nie obejmuje też wejść do muzeów, parków i innych atrakcji jak np. wyjścia do restauracji.
- Na większości rejsów nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie.
- Pytania? Zadzwoń do nas, porozmawiamy, opowiemy i rozwiejemy wątpliwości.
- CO ZABRAĆ NA REJS? OTO LISTA RZECZY!

 

 

 

 

 

 

 

 Jeżeli nie ma w naszej ofercie trasy jaka Cię interesuje, podziel się z nami Twoim pomysłem, a my z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie taką wyprawę.

"Jakie się ma uczucie, kiedy wyjeżdża się od ludzi, a oni nikną powoli na równinie, aż w końcu widać tylko rozmywające się punkciki? - że zniewala nas za duży świat i że to jest pożegnanie. Ale człowiek wypatruje już kolejnej szalonej przygody pod tym samym niebem."

- Jack Kerouac

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account