Zachęcamy do zapozania się z ofertą szkoleń żeglarskich w Gdańsku. Każdy znajdzie coś dla siebie: organizujemy szkolenia inetnsywne (tygodniowe), weekendowe, wieczorowe, indywidualne i dla firm. Wybierz interesujące Cię szkolenie i zapisz się! Jeżeli jakiegoś rodzaju szkolenia nie ma aktualnie w ofercie - napisz do nas! Polecamy również zajrzeć do działu Promocje, by przekonać się o dodatkowych korzyściach płynących z uczestnictwa w naszych kursach i szkoleniach. Oprócz tego, poniżej znajdziesz kalenadarz żeglarski z zaznaczonymi terminami szkoleń na najbliższy sezon.

KALENDARZ ŻEGLARSKI

 

żeglarski kurs weekendowyKURS WEEKENDOWY Spotykamy się co tydzień, w soboty i niedziele o godzinie 8.00 i pływamy do zmroku poznając tajniki żeglarstwa. Żeglujemy po wodach Gdańska i okolic wykonując zwroty, operując żaglami, ucząc się cumowania, prac bosmańskich - słowem: wszystkiego, czego wymaga od nas żeglowanie jachtem oraz egzamin na stopień żeglarza jachtowego. Egzamin przechodzimy w ostatni dzień kursu. Czas trwania naszego szkolenia to 5 kolejnych weekendów.

    

 

 

         

intensywny kurs żeglarskiKURS INTENSYWNY Intensywne szkolenie żeglarskie to szkolenie trwające tydzień. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 rano do późnego popołudnia. Żeglujemy intensywnie: uczymy się zwrotów, podejść i odpowiadamy sobie na pytania co może nas zaskoczyć podczas samodzielnego prowadzenia jachtów? Instruktorzy odpowiadają na pytania, które rodzą się podczas samodzielnej nauki teorii, gdyż na taką przewidziano wieczory i popołudnia, czyli jedyny czas w tygodniu w którym nie żeglujemy. Egzamin przechodzimy w piątek wieczorem bądź w niedzielę.

 

 

 

kurs żeglarskiKURS INDYWIDUALNY Pływamy wtedy, kiedy zdecydujesz, a samo szkolenie może trwać zarówno tydzień, w przypadku pływania codziennie, jak i miesiąc - kiedy czasu masz na prawdę niewiele. Gdy wraz z instruktorem uznacie, że jesteś już gotowy, przystępujesz do egzaminu. Z doświadczenia wiemy, że szkolenia indywidualne zajmują mniej czasu niż grupowe. Cała uwaga instruktora poświęcona jest wtedy wyłącznie Tobie, a czas szkolenia rozwiewa wyłącznie Twoje wątpliwości.

 

 

 

 

Wschód złońca Mazury

KURS NA MAZURACH Spędzając czas na jachcie podczas tygodniowego rejsu uczysz się nie tylko w trakcie pływania, ale i postoju, czy przerwy obiadowej - w końcu trafiłeś do samego centrum żeglarskiego świata, gdzie wszystko co Cię otacza nierozerwalnie łączy się z tym sportem - na Mazuty. Tego rodzaju szkolenie jest niezwykle wydajne, gdyż przygotowuje bezpośrednio do prowadzenia jachtów kabinowych po Mazurach. Jest też wspaniałą przygodą i wypoczynkiem dla nie przechodzących szkolenia członków załogi!

 

 

 

 

 

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account